BioTec Premium 80000 pump-fed OC [INT]

  • Klíčové prvky

    • Inovativní filtrační systém s maximálně efektivním filtračním výkonem
    • Inteligentní systém ovládače s jednoduchou obsluhou monitoruje, řídí a zobrazuje hlavní funkce
    • Profesionální technika bubnového filtru s dlouhými dobami provozu zajišťuje efektivní využívání filtrační biologie
  • Vlastnosti

    • PROMYŠLENOST: Inteligentní filtrační systém pro téměř přírodní jezírka do 80 m3 a pro jezírka do 40 m3
    • PRYČ SE ŠPÍNOU: Díky technologii bubnového filtru jsou hrubé nečistoty plně automaticky vypláchnuty z filtru
    • SMART: Připojením k řídicímu systému OASE Control System můžete pohodlně ovládat všechna nastavení prostřednictvím aplikace; stávající systémy lze upgradovat pomocí samostatně dostupné sady Upgrade Kit
    • PRYČ S TÍM: Odvod nečistot včetně posuvného ventilu
    • VÝKONNOST: Dlouhá životnost spolu s vysoce kvalitními filtračními houbami nabízí optimální životní podmínky pro biologii filtru – naprosto efektivní výkon
    • ÚSPORA VODY: Filtr se proplachuje výhradně vyčištěnou vodou z jezírka – není nutné zajišťovat přívod čerstvé vody
    • DŮKLADNÉ PROPLÁCHNUTÍ: K propláchnutí bubnu je integrováno výkonné kvalitní tlakové čerpadlo
    • PŘEDČIŠTĚNÍ: Vláknité řasy a větší částice jsou spolehlivě odstraněny z bubnu pomocí hrábí na sítech
    • REDUKCE: Méně vláknitých řas díky neustálému doplňování fosfátů a živin
    • BEZ POUŽITÍ NÁŘADÍ: Snadný přístup dovnitř bubnu díky jednotlivě vyjímatelným sítovým prvkům a funkci volnoběhu
    • ZÁRUKA: Včetně záruky průzračně čisté vody OASE
    • PSSST: Obzvláště tichý chod díky rozsáhlé protihlukové izolaci

Technické údaje

Rozměry (D x Š x V)mm830 x 675 x 820
Jmenovité napětí230 V / 50 Hz
PříkonW5
Příkon čisticího zařízeníW670
Délka kabelum5,00 + 1,00
Netto hmotnostkg71,50
Záruka (+ záruka na vyžádání) Roky2 + 1
Řídící jednotkamikrokontrolér
Ukazatel teplotydigitální
Odlučování hrubých nečistotµm125
Počet trysek / proplachovací množství1 x 4,0 l/min.
Proplachovací čerpadlo4 bar
Automatické proplachováníruční, senzor, Časový interval
MateriálGRP Duroplast /nerezová ocel
Počet filtračních hub modrýchKS2
Počet červených filtračních hubKS2
Počet fialových filtračních hubKS2
Počet vstupůKS1
Přípojky na vstupu1 x 2" + Bitron
Přípojka OASE ControlAno
Přípojka kBitron C 36 - 110 W, Bitron Eco 120 - 240 W, ProfiClear Classic
Počet výstupůKS1
Přípojky na výstupuDN 110
Přípojky na odvodu nečistotDN 75
Přípojka proplachovacího korytaDN 110
Litrů za hodinu min.l/h7500
Maximálně litrů za hodinul/h12500
Vhodné pro jezírka o objemu až do maximálněm380,0
Vhodné pro jezírka s osazením rybamim340,0
Vhodné pro jezírka s osazením chovnými rybami m320,0
Montážní výška nad vodní hladinoucm51,0

Náhradní díly

Pos.ProduktObjednací čísloMnožství
Cable protection Quintet / drum filter119790
1Spare part lid cpl. drum filter187951
2Spare cover gasket seal drum filter219811
3Fuse T8A 250 V186921
4Upgrade-Controller ProfiClear Prem. OC470121
5Container BioTec Premium 80000 OC548551
6Clip drum filter188421
7Spare cable protection 0.85 m901181
8ASM waste channel BioTec Premium 80000400221
9Lock nut V2A DIN 985 M661281
10Spare ASM drum motor pump-fed721981
11Screw V4A DIN 912 M6 x 10155961
12Spare nozzle BioTec Premium 80000414711
13ASM cleaning tube BioTec 80000 inject498421
14Spare hose bracket BioTec / Compact414721
15Spare drum BioTec / Compact414761
16Spare drum bearing truss418871
17Spare drum bearing drum filter187911
18Drum shaft162881
19Locking pin V2A DIN 11023 - 6 mm195151
20Spare clip drum filter418891
21Spare sieve BioTec Premium 80000 125µ414731
22Bayonet ring inner cover BioTec 80000226291
23Inner cover BioTec Premium 80000224221
24Cap nut V2A DIN 1587 M661171
25Hexagon nut V2A DIN 934 M661051
26Fiberplate DIN 7603 6 x 12 x 1 mm206091
27Oval head screw V2A DIN 7985 M6 x 25179181
28Oval head screw V2A DIN 7985 M6 x 16145961
29Retainer inner lid BioTec Premium 80000400711
30Foam holder long BioTec Premium 80000412531
31Foam holder short BioTec Premium 80000401211
32Foam plate base part FiltoMatic136291
33Set filtr. náplní BioTec Premium 80000404561
34Oval head screw CZ-V2A DIN 7981 6.3 x 32275721
35Gasket inner cover BioTec Premium 80000226761
36Intake 100269631
37Spare drain DN75 Premium184461
38spare screw set drain DN75 Premium184481
39Replacement Plug355701
40Add. pack drum filter pump-fed II227461
41Spare grommet drum filter pump-fed187981
42Spojovací koleno 2“/90° Bitron505401
43ASM connection set DN 110190051
44Fastening kit rinse pump rear401141
45Washer VA DIN 9021 6.461431
46Fastening kit rinse pump front400741
47Spare connector waste pump BioTec/Comp.414791
48Rinse pump 4 bar - 2 m cable400751
49Pre-filter rinse pump189431
50Spare drum gasket231921
51Cylinder screw V2A DIN 912 M4 x 20203201
52ASM signal box BioTec OC483761
53Mounting pl.float switch BioT./Comp.pump400991
54Safety nut V2A DIN 985 M4111131
55Spare seperating wall BioTec/Comp. pump414811
56O-Ring EPDM 6 x 1.5 SH70 A190231
57Cable holder drum filter194021
58Spare plain roller drum filter187941
59Spare set ASM gland seal438671
60Mount. plate float sw. BT 80000 cleaning497141
61Cover cap nut M6498471
62Oval head screw V2A DIN 7985 M6 x 12202921
63Check valve 2"481831

Ke stažení

Product instructions
Stáhnout