ProfiClear Premium Compact-L pomp. OC [INT]

  • Najważniejsze cechy

    • Profesjonalny kompaktowy filtr bębnowy jako niedroga alternatywa dla mniejszych oczek wodnych, w szczególności stawów koi
    • Mniejsze zapotrzebowanie na miejsce i łatwa integracja
  • Cechy charakterystyczne

    • Nadaje sie do stawu do 120.0 m3
    • System OASE Control (EGC) umożliwia wygodne sterowanie wszystkimi ustawieniami za pomocą aplikacji; istniejące systemy można rozbudować za pomocą dostępnego oddzielnie zestawu do rozbudowy
    • Korzystna alternatywa dla mniejszych stawów, szczególnie dla karpi koi

Dane techniczne

Wymiary (D x S x W)mm1334 x 891 x 815
Napięcie znamionowe230 V / 50 Hz
Pobór mocyW5
Pobór mocy czyszczenieW1050
Długość przewodum5.00 + 1.00
Waga nettokg133.00
Gwarancja (+ gwarancja na żądanie) lat(a)2 + 1
Biologiczna powierzchnia filtram257.3
Zabezpieczona biologiczna powierzchnia filtram248.4
Zespół sterowaniaMikrokontroler
Wskaźnik temperaturyDigital
Separacja dużych zanieczyszczeńµm60
Liczba dysz / ilość płukania4 x 2.5 l/min
Pompa płucząca6 bar
Automatyka płukaniaręcznie, Czujnik, Przedział czasu
MateriałGFK Duroplast / stal szlachetna
Liczba wejśćSZT2
Przyłącze wejściowemm50
Przyłącze wejściowe1 x 2" + Bitron
Liczba wyjśćSZT2
Przyłącze wyjścieDN 110
Przyłącze wylot zanieczyszczeńDN 75, DN 110
Przyłącze koryta płuczkowegoDN 110
Przyłącze doAquaOxy 2000
Litrów na godzinę min.l/h10000
Maksymalna wydajność w litrach na godzinęl/h20000
Montaż powyżej poziomu wodycm37.0
Rodzaj używaniaSystem ciśnieniowy
InneWstępnie zainstalowane napowietrzanie
w zestawie 60l Hel-X 13 Biomedia

Części zamienne

Poz.ProduktSKUIlość
Cable protection Quintet / drum filter119790
1ASM cover PCP Compact-L544531
2Foamed rubber band drum filter 2018413001
3Add. pack Hel-X 13 mm 20 l433831
4Container PCP Compact-L pump-fed519111
5Oval head screw V2A DIN 7985 M6 x 25179181
6Fiberplate DIN 7603 6 x 12 x 1 mm206091
7Hexagon nut V2A DIN 934 M661051
8Cap nut V2A M661171
9Spare set ASM gland seal438671
10Sterownik ProfiClear Premium OC470121
11Strap grip PA black356761
12Oval head screw V2A DIN 7985 M6 x 16145961
13Spare cable protection 0.85 m901181
14ASM waste channel PCP DF-L 2017481731
15Lock nut V2A DIN 985 M661281
16Spare ASM drum motor pump-fed721981
17Sruby z lbem walcowym V2A DIN 912 6 x 1259481
18Cover cleaning tube DF-L 2017 inject490191
19Spare cleaning tube bracket PCP 2017490351
20Spare hose bracket ProfiClear Premium187901
21ASM cleaning tube DF-Compact-L544661
22ASM sieve frame PCP DF 30 µm484301
23Locking pin V2A DIN 11023 - 6 mm195151
24Drum shaft162881
25Spare drum ProfiClear Premium187961
26Spare drum bearing drum filter187911
27Spare seperating wall middle Comp.L pump706411
28Spare connection air stone Comp. L pump706371
29Add. pack air connector ProfiCl. Compact428901
30Spare gasket set sep. wall Compact L706391
31Cable tie 130 x 2.6 black38611
32Screw V4A DIN 912 M6 x 10155961
33Mesh tube bracket433531
34Spare seperating wall rear Comp. L pump706421
35Airstone clamp bio filter172161
36Air stone ProfiClear Premium Moving Bed173911
37ASM mesh tube Compact L pumped700101
38Oval head screw H-V2A DIN 7985 M5 x 10123701
39Perforated sheet ProfiCl. Compact middle428601
40Lock nut V2A DIN 985 M5147521
42Gasket mesh tube 2016437561
43łącznik DN100269631
44Blanking cap DN 110163871
45Spare grommet drum filter pump-fed187981
46Check valve 2"481831
47Retaining nut 2"120971
48Spare drain DN75 XL706361
49spare screw set drain DN75 Premium184481
50ASM connection set DN 110190051
51Replacement Plug355701
52Add. pack drum filter pump-fed II227461
53Pre-filter rinse pump189431
54Rinse pump 6 bar - 2.7 m cable481781
55Washer VA DIN 9021 6,461431
56Fastening kit rinse pump170431
57Spare connector rinse pump Compact L706451
58Spare drum gasket231921
59Sruby z lbem walcowym V2A DIN 912 M4x20203201
60ASM signal box pumped401291
61Safety nut V2A DIN 985 M4111131
62Spare seperating wall front Comp. L pump706401
64Spare plain roller drum filter187941
65Cable holder drum filter194021
66Mounting plate float sw. PCP-L pump 2017546181

Pliki do pobrania

Product instructions
Pobierz